STN LCD Display sklem

STN LCD Display sklem

Super Twisted tekutý (STN) LCD ačkoliv Twisted tekutý LCD může být řízeno v čase multiplexní způsobem zvětšíte zobrazení informací, které jsou omezeny z hlediska snížení kontrastu a omezené pozorovací úhel. Pro dosažení vysoce multiplexní displeje, super twist technologie je...

Podrobnosti o produktu

LCD Super zkroucené tekutý (STN)

Twisted tekutý LCD může být řízeno v čase multiplexní způsobem zvětšíte zobrazení informací, ale jsou omezeny ve smyslu snížení kontrastu a omezené pozorovací úhel. K dosažení vysoce multiplexní displejů, je použita technologie super twist.

Super Twisted tekutý LCD mít twist, který je větší než 90°, ale méně než 360°. V současné době většina monitorů STN jsou vyráběny s twist mezi 180° a 270°. Vyšší twist úhly příčina strmější prahové křivky, které dohromady a vypnutí napětí blíže. Strmější prahové hodnoty umožňují multiplexové sazby vyšší než 32 má být dosaženo.

V tomto typu zobrazení LC materiál projde větší než 90° twist od desky k desce; typické hodnoty se pohybují od 180° až 270°. Polarizátory v tomto případě nejsou připojena paralelně k LC na povrchu, ale spíše v některých úhlech. V buňce, tedy nefunguje na světlo "principem", jako Twisted tekutý LCD, ale na principu dvojlom. Postoj polarizátory, Tloušťka kyvety a dvojlom LC jsou pečlivě zvoleny vyústí v konkrétní barvy v "pasivním" stavu. Obvykle je žluto zelená pro maximální kontrastní poměr. LC v buňce je "super twisted" to vám dá schopnost používat multiplexní nepotrestáno. Jak se zvyšuje twist, LC molekuly uprostřed vrstvy jsou zarovnány s použité elektrické pole menší změny v napětí. To vede k velmi strmé přenosu vs. průběh napětí, umožňující až 240-line multiplexování.

STN technologií přichází ve dvou barevnosti, STN zelené a stříbrné STN. STN-zelená má tmavě fialová / černá znaky na zeleném pozadí. STN-Silver má tmavě modrá / černá znaky na stříbrném poli. I když jeho cena je na střední úrovni, ale má velmi dobrou vizuální kvalitu. Kontrast se podobá TN technologie.


Dvojice:Znakové LCD displeje BCB1602-10 Další:Znakové LCD displeje BCB0801-04

Dotaz