Profil

Blaze Display Technology Co., Ltd., od roku 1982, profesionální LCD zobrazuje výzkumník, návrháře, výrobce a dceřinná společnost skupiny Blaze. Je jedním z předních High-tech podniků zapojených v oblasti LCD displejů a jedním z prvních výrobců LCD monitorů v Číně, to má více než 30 let zobrazení technologie zkušenosti.

Nabízíme černobílé a barevné LCD displeje: LCD panely (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN typ), LCD moduly (typ COB, COG, COF, SMT, karta), charakter LCD moduly, grafický LCD moduly, alfanumerický LCD moduly, Segment LCD moduly, Dot Matrix LCD moduly, STN LCD Moduly, FSTN LCD Mdoules, standardní LCD moduly, přizpůsobené LCD moduly, TFT LCD moduly, Active Matrix OLED, pasivní Matrix OLED zobrazovací moduly, dotykovými displeji, podsvícení pro aplikace v nástroji (zejména v LGP zásobník, zásobník paliva, oleje Dávkovače, dávkovač na plyn, průtokoměr, KWH měřič, elektroměr, vodoměr, plynoměr, inteligentní měřič), hodiny & hodinky, telekomunikace, domácí spotřebiče, Průmyslový regulátor, Car Audio, barevný Display systémy a jiné odvětví.

Jak ukázala být spolehlivým dodavatelem, Prodáváme vysoce kvalitní LCD displej produkty některé rozsáhlé elektronické výrobci z celého světa, jako je GE, Motorola, Philips, Itron. Dnes Blaze displej poskytuje LCD displeje s měření a bezdrátový telefon produkty pro výrobce OEM Motorola a GE. Naše výrobky jsou po celém světě a většina z nich se prodávají do Japonska, Amerika, Eruope, Jižní Korea, Tchaj-wan, z pevninské Číny, jihovýchodní Asie, Hong Kong, atd.

Vše celkem 73 inženýři (9 z nich z listu výzkumné ústavy) v Blaze zobrazení jsou vybaveny mnoho zkušeností v oboru displej nás podpořit výzkum, vývoj, projektování a výrobu čas od času, což nám umožňuje splnit naši zákazníci někdy měnící se potřeby, stejně jako pojištění nám dodávat vysoce kvalitní LCD displej produkty za nejnižší cenu.

Výrobní prostředky a hloubku technologií Blaze displej je dobře připravena na službu každého zákazníka pro produkty LCD displej a plně uspokojit jejich požadavky na spolehlivost, kvalitu konkurenceschopnost. Program zabezpečování jakosti se také provádí v Blaze zobrazení, v němž získala certifikát ISO 9001: 2000.

Prostřednictvím jeho úřadu Shenzhen Blaze displej je schopna udržet v úzkém kontaktu se svými zákazníky a rychle reagovat na jejich měnícím se požadavkům specifikace produktu a plány dodávek. Můžeme také poslat zásilky na základě whaterver dobře plnit program pro správu zásob zákazníka.

Díky silné a dlouhodobé vztahy se zákazníky a dalšími partnery v našem dodavatelském řetězci plánovat a provádět vlastní produkty a nákladově efektivní řešení v dnešním rychle-chodil po celém světě podnikatelském prostředí.